Pasjans Pająk | Rummy | Gry Pasjans | Pasjans Piramida | Freecell | Pasjans Klondike

Pokazać znajomym lubisz grać to gra karciana pasjans!

   

Online Solitaire

Pasjans Pająk

Ta gra w pasjansa pająka jest rozgrywana 1 kolorem w łatwym trybie.
Zasady Spider Solitaire: Naucz się grać w tę grę.
Ustawić:
W tę grę w pasjansa pająka używa się dwóch pełnych talii kart. Rozpoczynając nową grę, 54 karty są dzielone na 10 stosów. Pierwsze 4 tablice mają po 5 kart, a pozostałe po 5 kart. Górna karta każdego stołu jest odkryta, a reszta pozostaje zakryta. Pozostałe 50 kart umieszcza się w magazynie w lewym górnym rogu ekranu.
Ruchy Spider Solitaire:
Celem gry Pasjans Pająk jest tworzenie ciągów kart w tym samym kolorze, od asa do króla. Gdy zdobędziesz całą serię kart, zostanie ona usunięta ze stołu.
Kiedy nie masz już żadnych ruchów, które możesz wykonać na stole, możesz kliknąć akcje w lewym górnym rogu. Spowoduje to przeniesienie 10 kart z magazynu na stół, umieszczając 1 kartę na każdym stole. Nie zalecamy tego robić, zanim nie będziesz całkowicie pewien, że nie ma już żadnych ruchów.
Trudność: W grę można grać na różnych poziomach trudności. Początkujący, średniozaawansowany i zaawansowany. W trybie dla początkujących masz tylko 1 kolor (pik).
Pasjans Pająk Czas i punktacja:
Gra mierzy czas i ruchy potrzebne do ukończenia gry. Jeśli masz włączony system punktacji, zaczynasz z 500 punktami. Za każdy wykonany ruch odejmowany jest 1 punkt. Za każdy zestaw kart usuniętych ze stołu otrzymasz 100 punktów.

Tagi: Pasjans Pająk, Pasjans Piramida , Gry Karciane, Gry Online, Darmowy Pasjans,
Gry Pasjansa, Wolny Gracz, logiczne.© pasjans pająk