Pasjans Pająk | Rummy | Gry Pasjans | Pasjans Piramida | Freecell | Pasjans Klondike

Pokazać znajomym lubisz grać to gra karciana pasjans!

   

Solitaire

Pasjans Ruski

Zasady rosyjskiego pasjansa
Ustawić:
W Russian Solitaire gra się jedną talią. Układ składa się z 7 stosów na stole, ponumerowanych od 1 do 7. Pierwszy stos ma jedną odkrytą kartę. Drugi stół ma 6 kart, z 5 ostatnimi odkrytymi. Każdy z pozostałych 5 tableau ma 1 dodatkową kartę, a każdy stół ma 5 odkrytych kart.
Cel:
Celem gry jest ułożenie wszystkich kart na 4 stosach fundamentów. Pale fundamentowe są uporządkowane według rangi i koloru. Każda fundacja musi mieć ułożone na niej karty w kolejności (najpierw as, dwa, trzy itd.). Gdy wszystkie karty są już na stole, gra jest wygrana.
Ruchy:
Przenieś jedną lub więcej kart z jednego stołu na drugie: Możesz przenieść jedną lub kilka kart z jednego stołu na drugie, jeśli ranga pierwszej karty w stosie jest o jeden wyższa niż stół, na który się przenosisz, a kolor jest odwrotny do przenoszona karta. Przenieś kartę z podstawy z powrotem na stół: Jeśli zajdzie taka potrzeba, możesz przenieść kartę z podstawy z powrotem na stół. Możesz przenieść kartę tableau na podkłady: Możesz to zrobić ręcznie lub pozwolić, aby stało się to automatycznie. Można to skonfigurować w ustawieniach.© pasjans pająk