Pasjans Pająk | Rummy | Gry Pasjans | Pasjans Piramida | Freecell | Pasjans Klondike

Pokazać znajomym lubisz grać to gra karciana pasjans!

   

Online Solitaire

Pasjans Pająk

Zasady Spider Solitaire: Naucz się grać w tę grę Pasjans Pająk.
Ustawić:
Ta gra jest rozgrywana dwoma pełnymi taliami, 104 kartami. Rozpoczynając nową grę, 54 karty są podzielone na 10 tablic. Pierwsze 4 tablice mają po 5 kart, a pozostałe po 5 kart. Górna karta każdego stołu jest odkryta, a reszta pozostaje zakryta. Pozostałe 50 kart należy umieścić na stosie w lewym górnym rogu ekranu.
Ruchy:
Celem gry jest tworzenie ciągów kart w tym samym kolorze, od asa do króla. Zawsze możesz przenieść kartę na kartę o wyższej randze. Jeśli na przykład masz 7 trefl, możesz umieścić ją na 8 trefl lub 8 kier, karo lub pik. Możesz więc umieszczać karty na innych kartach w różnych kolorach. Gdy zdobędziesz całą serię kart, zostanie ona usunięta ze stołu. Dzieje się tak tylko wtedy, gdy układ kart jest w tym samym kolorze.
Opis gry Pasjans Pająk:
Pasjans Pająk jest dobrze znane dwie karty paczka cierpliwość gra. Celem Spider Solitaire gry jest budowanie sekwencji od króla do asa w kolorze z tablicy, a następnie usunąć je do fundamentów. Wszystkie karty mogą być ułożone według rangi, ale tylko sekwencje w kolorze mogą być przenoszone razem. Nowe karty mogą być rozpatrywane w miarę potrzeb na dziesięciu pali z ręki podczas gry. Pasjans Pająk Instrukcje:
Przeciągnij karty za pomocą myszy.
Pasjans Pająk System sterowania: Mouse

Tagi: Pasjans Pająk, Pasjans Piramida , Gry Karciane, Gry Online, Darmowy Pasjans,
Gry Pasjansa, Wolny Gracz, logiczne.© pasjans pająk