Pasjans Pająk | Rummy | Gry Pasjans | Pasjans Piramida | Freecell | Pasjans Klondike

Pokazać znajomym lubisz grać to gra karciana pasjans!

   

Solitaire

Pasjans

Zasady pasjansa: naucz się grać w tę klasyczną grę pasjans.
Ustawić:
Stosy na stole są ponumerowane od jednego do siedmiu. Pierwszy stos zawiera jedną kartę, drugi dwie i tak dalej. Górna karta na każdym stole jest odkryta, a poniższe karty zakryte. Karty, które pozostały po przeniesieniu kart na stół, są umieszczane zakryte na stole. Zarówno odpady, jak i fundamenty zaczynają się bez żadnych kart. Cel:
Aby wygrać w tej grze, wszystkie karty muszą znaleźć się w stosach fundamentowych. Pale fundamentowe są uporządkowane według koloru i rangi. Każda fundacja ma jeden kolor, a karty należy układać na fundamencie w odpowiedniej kolejności (as, jedna, dwie itd.). Aby dostać się do przeniesienia kart na fundamenty, gracz może użyć ruchów opisanych poniżej.
Ruchy:
Przenoszenie kart z zapasów na odpady: Możesz przerzucić jedną lub trzy karty z zapasów na odpady. Kwotę można skonfigurować w ustawieniach. Przenieś kartę z odpadu na fundację: Możesz przenieść kartę z odpadu na fundament, jeśli ranga i kolor kart są prawidłowe. Przenieś kartę z odpadów na stół: Możesz przenieść kartę z odpadów na stół, jeśli ranga i kolor kart są prawidłowe.
Przenieś kartę z podstawy z powrotem na stół: W razie potrzeby możesz przenieść kartę z podstawy z powrotem na stół. Przenieś jedną lub więcej kart z jednego stołu na drugie: Możesz przenieść jedną lub kilka kart z jednego stołu na drugie, jeśli ranga pierwszej karty w stosie jest o jeden wyższa niż stół, na który się przenosisz, a kolor jest odwrotny do przenoszona karta. Możesz przenieść kartę tableau na fundamenty: Możesz to zrobić ręcznie lub pozwolić, aby stało się to automatycznie. Można to skonfigurować w ustawieniach.
Czas i ruchy:
Gra mierzy czas i ruchy potrzebne do ukończenia gry. Możesz zobaczyć czas i przesuwa się w górę w prawym rogu gry. Masz również możliwość wyłączenia śledzenia czasu i ruchów. Możesz to zrobić w ustawieniach.
Punktacja:
Zastosowana punktacja to klasyczna punktacja Microsoft, używana w grach Windows ™.
Tagi: Pasjans Pająk, Pasjans Piramida , Gry Karciane, Gry Online, Darmowy Pasjans,
Gry Pasjansa, Wolny Gracz, logiczne.© pasjans pająk