Pasjans Pająk | Rummy | Gry Pasjans | Pasjans Piramida | Freecell | Pasjans Klondike

Pokazać znajomym lubisz grać to gra karciana pasjans!

   

Solitaire

Pasjans Pająk 1 Kolor

Opis gry Pasjans Pająk
Pasjans Pająk łatwy i przyjemny gra w pasjansa. Jeśli masz puste tableau, możesz przenieść dowolną kartę lub częściowy bieg na to puste miejsce.
Zbiory:
Kiedy nie masz już żadnych ruchów, które możesz wykonać na stole, możesz kliknąć akcje w lewym górnym rogu. Spowoduje to przeniesienie 10 kart z magazynu na stół, umieszczając 1 kartę na każdym stole. Nie zalecamy tego robić, zanim nie będziesz całkowicie pewien, że nie ma już żadnych ruchów.
Trudność:
W grę można grać na różnych poziomach trudności. Początkujący, średniozaawansowany i zaawansowany. W trybie dla początkujących masz tylko 1 kolor (pik). W trybie średniozaawansowanym masz 2 kolory (piki i kiery). W trybie zaawansowanym masz wszystkie 4 kolory. Cztery kolory to zdecydowanie najtrudniejsza wersja, podczas gdy 2 kolory i 1 kolor są bardziej wyrozumiałe. Niezależnie od wybranej opcji, zawsze masz 104 karty.
Czas i punktacja:
Gra mierzy czas i ruchy potrzebne do ukończenia gry. Jeśli zdobyłeś punkt, zaczynasz z 500 punktami. Za każdy wykonany ruch odejmowany jest 1 punkt. Za każdy zestaw kart usuniętych ze stołu otrzymasz 100 punktów.

Tagi: Pasjans Pająk, Pasjans Piramida , Gry Karciane, Gry Online, Darmowy Pasjans,
Gry Pasjansa, Wolny Gracz, logiczne.© pasjans pająk