Pasjans Pająk | Rummy | Gry Pasjans | Pasjans Piramida | Freecell | Pasjans Klondike

Pokazać znajomym lubisz grać to gra karciana pasjans!

   

Solitaire

Freecell Pasjans

Opis gry FreeCell:
Jest to klasyczna gra FreeCell pasjans. Unique o grze jest to, że itwill pozwala na odtwarzanie starych poziomów systemu Windows FreeCell pasjans gry. Numery poziomu w tej grze odpowiadają dokładnie z poziomu oryginalnej gry Freecell pasjans systemu Windows. Usuń wszystkie karty, w prawym górnym rogu wolnych komórek, aby wygrać poziomie.
Instrukcje gry FreeCell pasjans:
Budowa i układ: - Jedna standardowa talia 52 kart jest używany w grze. - Są cztery wolne komórki i cztery otwarte fundacje.
Karty są rozdawane w 8 kaskad, 4, które zawierają siedem kart i 4, które zawierają sześć.
Opierając się podczas gry: - pierwszą kartę z każdej kaskady zaczyna tableau. - Tableaux muszą być budowane przez kolory na przemian. - Fundamenty są zbudowane przez garniturach.
Odeszli: - Każda karta komórka lub top karta każdej kaskadzie może być przeniesiony do budowy tableau, lub przeniesione do wolnej komórki, na kaskady pusty lub jego fundacji.
Pełne lub częściowe tableaus mogą zostać przeniesione do opierać się na istniejących tableaus, lub może być przeniesiony do pustych kaskad, umieszczając i przeniesienie karty poprzez pośrednich miejsc.
Victory: - gra jest wygrana po wszystkie inne karty są przenoszone do ich pali fundamentowych.
Freecell pasjans sterowania Schemat: ogień: left mouse
przepływ: mysz

Tagi: Pasjans Pająk, Pasjans Piramida , Gry Karciane, Gry Online, Darmowy Pasjans,
Gry Pasjansa, Wolny Gracz, logiczne.© pasjans pająk