Pasjans Pająk | Rummy | Gry Pasjans | Pasjans Piramida | Freecell | Pasjans Klondike

Pokazać znajomym lubisz grać to gra karciana pasjans!

   

Solitaire

Freecell

Zasady gry FreeCell: Naucz się grać
Ustawić:
Jest 8 tableau, ponumerowanych od 1 do 8. Pierwsze 4 tableau zaczynają się od 7 kart. Ostatnie 4 plansze rozpoczynają się od 6 kart każda. Fundament i otwarte komórki zaczynają się puste.
Cel:
Aby wygrać, musisz umieścić wszystkie karty na fundamentach. Fundamenty są uporządkowane według koloru i musisz dopasować kolor karty do koloru fundacji. Zaczynasz od umieszczenia asa na stole, następnie 2 na nim i tak dalej. Gdy wszystkie karty są już na stole, wygrałeś grę. Aby przenieść wszystkie karty do fundacji, możesz użyć ruchów opisanych poniżej.
Ruchy:
Przenieś jedną lub więcej kart z jednego stołu na drugie: Możesz przenieść jedną lub kilka kart z jednego stołu na drugie, jeśli ranga pierwszej karty w stosie jest o jeden wyższa niż stół, na który się przenosisz, a kolor jest odwrotny do przenoszona karta. Przenieś pojedynczą kartę do otwartej komórki: Możesz przenieść górną kartę dowolnego stołu do odpowiedniej otwartej komórki. Upewnij się, że karta jest w tym samym kolorze io jedną wyższą niż karta w otwartej komórce. Przenieś kartę z otwartej komórki: Możesz przenieść karty z otwartej komórki, jeśli ta karta jest o jeden wyższa niż karta, na której ją umieszczasz. Możesz przenieść kartę tableau na fundamenty: Możesz to zrobić ręcznie lub pozwolić, aby stało się to automatycznie. Można to skonfigurować w ustawieniach.
Czas i punktacja:
Gra mierzy czas i ruchy potrzebne do ukończenia gry. Zastosowana punktacja to klasyczna punktacja systemu Windows ™. Tagi: Pasjans Pająk, Pasjans Piramida , Gry Karciane, Gry Online, Darmowy Pasjans,
Gry Pasjansa, Wolny Gracz, logiczne.© pasjans pająk